Futsal Zeeuws Vlaanderen

Home   Bestuur Contact
Beker:

Seizoen 2018 - 2019:

We spelen in de 1e klas een onderlinge halve competitie in drie poules van drie teams. Poulewinnaars en de beste nummer 2 gaan door naar halve finale. Beste nummer 2 is de ploeg die na de poulewedstrijden het hoogst in de competitie staat.

In de 2e klas spelen we een onderlinge halve competitie in drie poules van vier teams. Poulewinnaars en de beste nummer 2 gaan door naar halve finale. Beste nummer 2 is de ploeg die na de poulewedstrijden het hoogst in de competitie staat.

In de 3e klas spelen we een onderlinge halve competitie in twee poules van vijf teams. De nummers 1 en 2 van beide poules gaan door naar de halve finale.


================================================================================

Poule-indeling 1e klas:

Poule A Punten
Oliehandel Sandrini 3  
Ali Baba / Aster (1) 0  
PIBLW-Reintegratie / KMS 6  
     
Poule B    
ZVV Hulst (1) 3  
Tempo Team 6  
HE Facility 0  
     
Poule C    
Meetpoint de Kameleon 3 +4
Lauret&Roose 3 -2
Wentzler Pauwels 3 -2
     


Uitslagen:

maandag 17 sep 18 Beker          
Kloosterzande 21:25 ZVV Hulst (1) - Tempo Team 3 - 6
Terneuzen 19:55 Meetpoint de Kameleon - Lauret&Roose 5 - 0
Terneuzen 20:50 Ali Baba - Oliehandel Sandrini 0 - 5


maandag 8 okt 18 Beker          
Axel 19:55 Tempo Team - HE Facility 13 - 5
Terneuzen 19:00 Ali Baba / Aster (1) - PIBLW-Reintegratie / KMS 5 - 13
Terneuzen 20:50 Lauret&Roose - Wentzler Pauwels 7 - 4


maandag 5 nov 18 Beker          
Kloosterzande 20:30 ZVV Hulst (1) - HE Facility 10 - 1
Sas van Gent 20:30 Oliehandel Sandrini - PIBLW-Reintegratie / KMS 5 - 9
Terneuzen 19:55 Meetpoint de Kameleon - Wentzler Pauwels 5 - 6


maandag 11 feb 19 Beker halve finales          
Terneuzen 19:00 PIBLW-Reintegratie / KMS - ZVV Hulst (1) 6 - 7
Terneuzen 20:50 Meetpoint de Kameleon - Tempo Team 7 - 3



Programma:


maandag 18 mrt 19 Bekerfinale    
Terneuzen 21:45 Meetpoint de Kameleon - ZVV Hulst (1)


=================================================================================

Poule-indeling 2e klas:

 

Poule A Punten
Kraker Trailers BV 9  
YARA 3  
STARTALENT 6  
De Bokx / Kya betonboringen 0  
     
Poule B    
Navimar 7 +10
vv Dow 3  
Fresh Active (1) 0  
Energetica Natura 7 +3
     
Poule C    
ZVV Hulst (2) 9  
Du Commerce / Verex 4
Reham Vastgoed BV 1  
Smit Sportprijzen 3  
     

 

Uitslagen:

maandag 17 sep 18 Beker          
Axel 19:00 Kraker Trailers BV - YARA 8 - 5
Axel 19:55 STARTALENT - De Bokx / Kya betonboringen 5 - 3
Kloosterzande 20:30 ZVV Hulst (2) - Du Commerce / Verex 8 - 2
Terneuzen 19:00 Navimar - vv Dow 7 - 3
               
woensdag 19 sep 18            
Terneuzen 19:00 Fresh Active (1) - Energetica Natura 6 - 8
Terneuzen 19:55 Reham Vastgoed BV - Smit Sportprijzen 0 - 10

 

maandag 8 okt 18 Beker          
Axel 19:00 YARA - STARTALENT 1 - 9
Axel 20:50 Smit Sportprijzen - ZVV Hulst (2) 4 - 7
Terneuzen 19:55 vv Dow - Fresh Active (1) 7 - 1
Terneuzen 21:45 Energetica Natura - Navimar 4 - 4
               
woensdag 10 okt 18            
Axel 20:15 De Bokx / Kya betonboringen - Kraker Trailers BV 4 - 11
Terneuzen 20:50 Du Commerce / Verex - Reham Vastgoed BV 7 - 7

 

maandag 5 nov 18 Beker          
Axel 19:55 Kraker Trailers BV - STARTALENT 9 - 8
Kloosterzande 21:25 ZVV Hulst (2) - Reham Vastgoed BV 11 - 2
Terneuzen 19:00 YARA - De Bokx / Kya betonboringen 9 - 3
Terneuzen 20:50 Navimar - Fresh Active (1) 10 - 4
               
woensdag 7 nov 18         -  
Terneuzen 19:00 vv Dow - Energetica Natura 7 - 8
Terneuzen 20:50 Du Commerce / Verex   Smit Sportprijzen 5 - 0

 

maandag 11 feb 19 Beker halve finales          
Axel 19:55 STARTALENT - Navimar 4 - 2
Axel 20:50 Kraker Trailers BV - ZVV Hulst (2) 8 - 4



Programma:

 

maandag 18 mrt 19 Bekerfinale    
Terneuzen 20:50 STARTALENT - Kraker Trailers BV


================================================================================

 
Poule-indeling 3e klas:

 

Poule A Punten
Bakkerij van de Velde 9  
Nouvall Engineering 12  
MeClean 3  
ZV Tragel 0  
Fresh Active (2) 6
     
Poule B    
Team H4A 6  
H.K.C. / Topvorm 7  
Spie-Controlec 2  
JC Sportswear 12  
Van Kouteren / Cafe Driewegen 1  

 

Uitslagen:

maandag 17 sep 18 Beker          
Sas van Gent 22:00 JC Sportswear - Spie-Controlec 17 - 3
               
woensdag 19 sep 18            
Axel 20:15 MeClean   ZV Tragel 7 - 1
Axel 21:10 Bakkerij van de Velde   Nouvall Engineering 10 - 11
Terneuzen 20:50 Team H4A   H.K.C. / Topvorm 5 - 6

 

maandag 8 okt 18 Beker          
Sas van Gent 20:15 JC Sportswear   Van Kouteren / Cafe Driewegen 10 - 4
               
woensdag 10 okt 18            
Axel 21:10 Team H4A   Spie-Controlec 7 - 4
Terneuzen 19:00 Bakkerij van de Velde   MeClean 12 - 7
Terneuzen 19:55 ZV Tragel   Fresh Active (2) 0 - 6

 

maandag 5 nov 18 Beker          
Axel 20:50 Team H4A - JC Sportswear 1 - 4
            -  
woensdag 7 nov 18         -  
Axel 20:15 Nouvall Engineering - Fresh Active (2)   -  
Axel 21:10 H.K.C. / Topvorm - Van Kouteren / Cafe Driewegen   -  
Terneuzen 19:55 Bakkerij van de Velde - ZV Tragel 15 - 0

 

maandag 10 dec 18 Beker          
Axel 19:00 Nouvall Engineering   MeClean 6 - 2
Axel 20:50 H.K.C. / Topvorm   Spie-Controlec 5 - 5
Terneuzen 19:55 Team H4A   Van Kouteren / Cafe Driewegen 9 - 3
               
woensdag 12 dec 18            
Terneuzen 19:55 Bakkerij van de Velde   Fresh Active (2) 22 - 2


maandag 14 jan 19 Beker           
Axel 19:55 Nouvall Engineering - ZV Tragel 13 - 2
Terneuzen 19:00 MeClean - Fresh Active (2) 4 - 5
               
woensdag 16 jan 19            
Axel 20:15 Spie-Controlec - Van Kouteren / Cafe Driewegen 4 - 4
Axel 21:10 H.K.C. / Topvorm - JC Sportswear 4 - 5


maandag 11 feb 19 Beker halve finales          
Terneuzen 19:55 H.K.C. Topvorm - Nouvall Engineering 3 - 17
               
woensdag 13 feb 19            
Terneuzen 19:00 Bakkerij van de Velde - JC Sportswear 4 - 0


Programma:

 

maandag 18 mrt 19 Bekerfinale    
Terneuzen 19:55 Nouvall Engineering - Bakkerij van de Velde